Každý vášnivý vodič vie,  že o svoje auto sa treba dostatočne a kvalitne postarať za každých okolností. Bezpečná jazda a západ slnka odrážajúci sa na kapote auta, patria k autentickým chvíľkam jazdy každého oddaného šoféra.

Niekedy však pre naše auto musíme spraviť viac a postarať sa o to, aby nielen vyzeralo dobre zvonku, ale zároveň bolo aj bezpečné. Ak by sme sa zamerali na to, čo je najobľúbenejšou súčasťou vozidiel vodičov v poslednej sezóne , odpoveď je jasná. Sú ňou hliníkové disky.

2439 2593

Obľúbené a kvalitné

Hliníkové disky – elektróny sa čoraz viac tešia svojej obľube a popularite. Prečo? Každopádne preto, pretože oproti klasickým plechovým diskom majú onoho viac pozitív, pre ktoré sa oplatí do nich investovať. V prvom rade je treba podotknúť to, že ich údržba je oproti klasickým plechovým diskom oveľa jednoduchšia. Napriek tomu, že sú cenovo o niečo drahšie, sú pevnejšie a majú naozaj atraktívny dizajn.

Správna starostlivosť za každých okolností

f749d42a6352d76878bf165c1611f51cSamozrejme nielen disky sú dôležité. Veľmi dôležité je dbať aj na správne prezúvanie pneumatík. Momentálne teraz, by sme mali byť prezutí do letných pneumatík. To, že zimné pneumatiky v lete sa dajú používať je síce pravda, avšak, je pravdou aj to, že sú veľmi hlučné a opotrebúvajú sa podstatne rýchlejšie.

S výmenou pneumatík vám pomôžu aj v profesionálnom pneuservise takisto ako aj s uskladnením sezónnych pneumatík. Ak chcete vaše pneumatiky uskladniť v bezpečí a chrániť ich pred vonkajším poškodením, využívajte vždy služby kvalitného autoservisu – pneuservis.

Zaistite tak nielen ochranu vašich pneumatík ale takisto aj ich dlhú životnosť. Starajte sa o vaše auto s láskou a ochotou a ono sa vám odvďačí tým najcennejším a to bezpečnou a pohodlnou jazdou.


môj obrázok